| UVResistance | High |
|---|---|
| Color | White, Black, Red, Blue, Green, Yellow, Etc. |
| Diameter | 0.1mm-3.0mm |
| Elongation | High |
| Flexibility | High |
| UVResistance | High |
|---|---|
| Color | White, Black, Red, Blue, Green, Yellow, Etc. |
| Diameter | 0.1mm-3.0mm |
| Elongation | High |
| Flexibility | High |
| Diameter | 0.08mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Thermal Conductivity | 0.25 W/m·K |
| Abrasion Resistance | Excellent |
| Density | 1.38 G/cm³ |
| Elongation At Break | ≥ 45% |